O Air Charter Professional

Air Charter Professional to firma specjalizująca się w wynajmie oraz organizacji czarterów samolotów oraz helikopterów w pasażerskim ruchu lotniczym.

Od ponad 13 lat jesteśmy obecni na czarterowym rynku lotniczym, wykonując w tym czasie ponad 1000 lotów nie tylko na terenie całej Europy, lecz również do takich krajów jak Singapur, Japonia, Tajlandia, Filipiny, Indonezja, Seszele czy loty czarterowe w Australii. Dysponujemy samolotami zdolnymi zabrać na pokład nawet ponad 500 pasażerów.

Latanie to nasza pasja

Latanie to nasza pasja

Naszą specjalnością jest wynajem zarówno mniejszych samolotów, które idealnie nadają się do lotów businessowych oraz VIP, jak również większych  maszyn pasażerskich, które umożliwiają przewóz liczniejszych grup. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowa dbałość o każdy szczegół sprawiają, że usługi, które świadczymy usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa i z entuzjazmem dzielimy tę pasję z naszymi klientami. Wierzymy, że latanie maże być fascynującym doświadczeniem i pragniemy, aby każdy z Państwa miał możliwość cieszenia się tą niezapomnianą podróżą w naszym towarzystwie.

Dlaczego warto?

Wolność wyboru

Tworzymy najbardziej dogodne połączenia na terenie całego świata

Oszczędność czasu

Ty wybierasz dokąd i kiedy chcesz polecieć, bezpośrednio i bez przesiadek

Doświadczona załoga

Tworzą ją wyłącznie najbardziej doświadczeni piloci i pasjonaci lotnictwa